Inicjatywa na rzecz przyszłości bez odpadów

Tu zawsze możesz zadać pytanie

Masz pytanie o Inicjatywę na rzecz przyszłości bez odpadów? Zadaj je, komentując ten wątek, a my odpowiemy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe :slightly_smiling_face:

Możesz też przejrzeć :point_right: FAQ, czyli ważne pytania i odpowiedzi. Na bieżąco uzupełniamy tam informacje o Inicjatywie.

Możecie napisać coś więcej o poszczególnych wariantach zaangażowania w inicjatywę? Brakuje mi w Waszym mailu informacji nt. tego, kiedy mają się zacząć prace w grupach, jak są planowane zajęcia (jakie dni, godziny, jaka częstotliwość). Myślę, że bez tych informacji wielu osobom będzie się ciężko na coś zdecydować.

Hej @Paulina, chciałbym móc napisać Ci więcej, ale konkretne daty i godziny będziemy mogli podać, gdy uczestniczki i uczestnicy dadzą nam znać jak wiele czasu mogą poświęcić na projekt. Bo wtedy wybierzemy optymalny wariant.

Wiem, że trudno się określać „w ciemno”, ale na tę chwilę wystarczy nam wstępna deklaracja :pray:

Już wkrótce (w drugiej połowie sierpnia) zacznie się formowanie zespołów. I to od ich liczby będzie zależna cała logistyka Inicjatywy.